Trx - cvičenie

Cvičenie svalov celého tela za pomoci "vlastného tela"

Je to unikátny cvičebný program a efektívna forma cvičenia aj mimo telocvične v domácnosti, vonku v prírode a samozrejme najlepšie pod vedením trénera v skupinkách pri hudbe a v špecializovanej telocvični. TRX popruhy sa dajú zavesiť a využívať takmer všade. Po celú dobu cvičenia využívate iba váhu vášho tela a intenzitu ladíte uhlom naklonenia oproti zaveseniu TRX popruhov. S kombináciou rôznych doplňujúcich cvičení ( napr. švihadlo ) sa u nás pri TRXe aj dobre zabavíte, zaskáčete si a sem tam aj zatancujete pre zlepšenie nálady a chuti do cvičenia.

Oblečenie: tričko s krátkym rukávom či tielko, krátke alebo dlhé športové nohavice, bavlnené ponožky či podkolienky, športová pevná obuv (najlepšie členková). Prosím nenoste žiadnu obuv s mäkkou podrážkou, obyčajné cvičky ani obyčajné tenisky.

Pitný režim: čaj, neperlivú vodu alebo neperlivé ochutené malinovky ktoré si môžete zakúpiť u nás na recepcii.

Prosím, nenoste perlivé alebo jemne perlivé vody, minerálky, džúsy, mlieko, coca-cola a pod. - tieto nápoje sú ťažké na žalúdok, nezdravé a úplne nevhodné pre cvičenie. Aspoň pol hodiny pred začiatkom cvičenia už nič nejesť.


 

www.purebarform.sk
www.inbaeurope.eu
www.sepsas.sk
www.informs.sk